0850 532 54 54     0541 344 44 75
info@netkombiklima.com.tr     Talep Formu

Altus Beyaz Eşya Servisi

181 kez okundu

Çamaşır makinesi ve buzdolabı gibi mutfak eşyaları sürekli problem çıkar. Günümüzde gelişen teknolojiyle birçok farklı ürün üretildi. Bu nazaran her zaman bir servis ihtiyacımız olmaktadır. Ürünlerde problem yaşadığınız zaman firmamızdan kısa sürede destek alabilirsiniz. Müşteri memnuniyetini sağlamak firmamız için çok önemlidir. Her üründe daha iyi sonuçlar almak için Altus buzdolabı servisi çalışanları her an hizmetinizdedir.

Dünyaca ünlü marka üründe olan sorunları her zaman ivedilikle çözecek olan kadroya sahibiz. Sizleri aldığınız hizmetten asla pişman etmeyecek olan personel son derece güler yüzlüdür. Buzdolabında oluşan teknik hata ne ise kısa sürede çözüme kavuşur. Buzdolabının daha iyi çalışmasını sağlamak adına iç ve dış filtre temizlikleri yapılır. Dünya markalarında profesyonel şekilde destek veren Altus çamaşır bulaşık kurutma makinesi servisi alanında uzman olan kadroyla 7/24 kesintisiz iletişim almanıza yardımcı oluyor. Ayrıca sadece buzdolabı değil diğer beyaz eşyalarda her zaman problem çıkabilir. Gecenin hangi saati olursa olsun çağrı merkezlerimiz sizlere destek olur. Her an acil önlem almak gerektiğini ve bu konuda bilinçli olmak gerektiğini unutmayalım. Acil durumda firmamızdan teknik servis usta ekipleri sizlere yardımcıdır. Dünyaca ünlü olan marka üründe günümüzde modern teknikleri kullanarak bakım, onarım ve tamir yapıyoruz. Yetkili çalışanlarımız bu doğrultuda sizlerin güvenini kazanmaktadır.

Klima problemlerinde de destek ve yardım alabilirsiniz. Bu sayede klimaların etkin çalışmasını olumsuz neden olan ürünleri yenilemek kolaylaşır. Altus klima servisi çağrı merkezi çalışanlarımız işe uygun olan teknik personeli kısa sürede yönlendirir. Bu nedenle son sistem klimalarda bile etkin çözümler sağlanır. Klimalarda bulunan çalışma prensibine zarar veren ürünleri sorunsuz yaparak sizleri memnun eder. Her zaman 0850 532 54 54 numaralı telefondan çağrı merkezimize ulaşın.

 BİLGİLENDİRME

Net Servis Merkezi Olarak İstanbul - Tekirdağ- Sakarya Tüm Bölgelerine 7 gün 24 Saat Mobil Acil Klima ve Beyaz Eşya - Kombi Servisi Hizmetimiz vardır.  7/24 Mobil Acil Klima Servis Numaramız: 0541 344 44 75
 Kredi Kartı Geçerlidir.

TANITIM VİDEOSU

ETİKET BULUTU
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HİZMETLER