0850 532 54 54     0541 344 44 75
info@netkombiklima.com.tr     Talep Formu
Beyaz Eşya Servisi
Beyaz Eşya Servisi
Beyaz Eşya Servisi Evimizin olmazsa olmaz ürünleri şüphesiz beyaz eşya modelleridir. Yaşamımızın kolay ve rahat bir şekilde sürmesi için kullanmak zorundayız. Teknolojinin ilerlemesi için her yıl yeni ve geliştirilmiş özelliklere sahip olan modeller üretiliyor. Değişen kur farkı ve özelliklerinin genişlemesi ile fiyatları artıyor. Bu nedenle kısa ömürlü olması maddi açı..
209 kez okundu
Devam
Bulaşık Makinesi Servisi
Bulaşık Makinesi Servisi
Bulaşık Makinesi Servisi Beyaz eşya kategorisinde önemli bir yere sahip olan en önemli cihaz hiç şüphesiz kaliteli bir bulaşık makinesidir. Mutfak içerisine tezgahların alt tarafına monte edilen çok fonksiyonlu yıkama işlemini gerçekleştiren bulaşık makineleri arızalandığında özellikle bayanların tüm işi sarkar. Özellikle bayanların olmazsa olmaz ve vazgeçemediği b..
186 kez okundu
Devam
Buzdolabı Servisi
Buzdolabı Servisi
Buzdolabı Servisi Yaşam alanlarımızda kullanılan buzdolapları birçok marka ve model seçeneği ile kullanıma sunuluyor. Uzun yıllardır hayatımızda yer alan buzdolapları günümüzde çok daha teknolojik özellikler ile yaşam alanlarımızda ki yerini almıştır. BU çerçevede kullanılan bu cihazların uzun süre kullanılıyor olması ve yaşam alanlarımızda ki her ihtiyaca yanıt v..
225 kez okundu
Devam
Çamaşır Makinesi Servisi
Çamaşır Makinesi Servisi
Çamaşır Makinesi Servisi Çamaşır makinesi gibi elektronik cihazlar zaman zaman arıza verebilir. Mevcut arızaların giderilmesi için ise çamaşır makinesi servisi hizmetine ihtiyaç duyulur. Elektronik cihazların arızalarına hiç zaman kaybedilmeden müdahale edilmesi en doğrusudur. Aksi takdirde ihmal edilen arızalara bağlı olarak sorunlar büyür. Çamaşır m..
180 kez okundu
Devam
Otel Klima Bakım Servisi
Otel Klima Bakım Servisi
Klimalar özellikle yaz aylarında sıkıcı sıcak havasında bir nebze olsun rahatlamanın en kolay yöntemidir. Bu neden ile klimalardan daha fazla yararlanabilmek ve randımanını arttırmak için zaman zaman bakımlarının yapılması gerekmektedir. Bu bakımlar genellikle yılda bir kez olmalıdır. Bu bakımlar sayesinde cihazın performansında olumsuz etkisi olan unsurlar ortadan kaldırıla..
179 kez okundu
Devam

Net Servis Merkezi Olarak İstanbul - Tekirdağ- Sakarya Tüm Bölgelerine 7 gün 24 Saat Mobil Acil Klima ve Beyaz Eşya - Kombi Servisi Hizmetimiz vardır.  7/24 Mobil Acil Klima Servis Numaramız: 0541 344 44 75
 Kredi Kartı Geçerlidir.

TANITIM VİDEOSU

ETİKET BULUTU