0850 532 54 54     0541 344 44 75
info@netkombiklima.com.tr     Talep Formu
Doğru Klima Kullanımı
Doğru Klima Kullanımı
Kullandığımız tüm eşyalarımızın her birinin farklı görevleri bulunmaktadır. Buzdolabında yemeklerimizi muhafaza eder, çamaşır makinasında çamaşırlarımızı, bulaşık makinasında bulaşıklarımı yıkarken, klima ve kombiler ile ısınma ihtiyacımızı gideririz. Klima ve kombiler farklı ürünler olsalar da ortak alanları bulunmaktadır. Kurulumlarında, arızalarında ve bakımlarında klima ..
80 kez okundu
Devam
Beko Beyaz Eşya Servisi
Beko Beyaz Eşya Servisi
Beyaz eşyalarımızdan en fazla buzdolaplarında problem yaşarız. Buzdolaplarının sağlıklı olması ve yüksek performanslı çalışması açısından servis ihtiyacımız olabilir. Müşterilere özel hizmet veren firmamız Beko buzdolabı servisi çalışanları üründe olan sorunları kısa sürede çözmektedir. Beyaz eşyalarda her zaman problem çıkabilir. Acil önlem almak gerektiği durumda firm..
109 kez okundu
Devam
Ariston Beyaz Eşya Servisi
Ariston Beyaz Eşya Servisi
Beyaz eşya servis hizmetleri veren ve aynı zamanda klima gibi hassas cihazlarınızada bakabilen bir servis firmasıyız. Bu cihazların eviniz ve hayatınız için ne kadar önemli olduğunu çok iyi biliyoruz. Bu nedenle Ariston buzdolabı servisi olarak kendimizi her konuda geliştiriyor ve her zaman için müşteri odaklı hizmetler veriyoruz. Müşterilerimizin sorunlarını çözmek, ol..
145 kez okundu
Devam
Arçelik Beyaz Eşya Servisi
Arçelik Beyaz Eşya Servisi
Evlerde kullanılan beyaz eşyaların önemi çok fazladır. Her biri günlük hayatımıza girmiş ve olmazsa olmaz ürünlerdir. Satın aldığımız beyaz eşyaların servis hizmetlerinin olması çok önemlidir. Olası problemler karşısında hızlı bir şekilde hizmet alabilmeniz gerekir. Bu anlamda Arçelik buzdolabı servisi firması olarak en hızlı servis olanaklarını en iyi kalite ile sunuyo..
147 kez okundu
Devam
Altus Beyaz Eşya Servisi
Altus Beyaz Eşya Servisi
Çamaşır makinesi ve buzdolabı gibi mutfak eşyaları sürekli problem çıkar. Günümüzde gelişen teknolojiyle birçok farklı ürün üretildi. Bu nazaran her zaman bir servis ihtiyacımız olmaktadır. Ürünlerde problem yaşadığınız zaman firmamızdan kısa sürede destek alabilirsiniz. Müşteri memnuniyetini sağlamak firmamız için çok önemlidir. Her üründe daha iyi sonuçlar almak için ..
125 kez okundu
Devam

Net Servis Merkezi Olarak İstanbul - Tekirdağ- Sakarya Tüm Bölgelerine 7 gün 24 Saat Mobil Acil Klima ve Beyaz Eşya - Kombi Servisi Hizmetimiz vardır.  7/24 Mobil Acil Klima Servis Numaramız: 0541 344 44 75
 Kredi Kartı Geçerlidir.

TANITIM VİDEOSU

ETİKET BULUTU