0850 532 54 54     0541 344 44 75
info@netkombiklima.com.tr     Talep Formu
Profilo Beyaz Eşya Servisi
Profilo Beyaz Eşya Servisi
Kaliteli servis hizmeti bizimle başlar. Hedefimiz güvenliğiniz ve memnuniyetinizdir. Konusunda uzman ve eğitimli ekibimizle beraber, Profilo buzdolabı servisi olarak daima yanınızdayız. Tek seferde kesin çözüm bizde. Profilo buzdolabınız ile yaşadığınız tüm sorunların çözümü hızlı ve kesin olarak ekiplerimiz tarafından bulunur. Her yıl yenilenen teknolojinin tüm kolaylı..
123 kez okundu
Devam
Whirpool Beyaz Eşya Servisi
Whirpool Beyaz Eşya Servisi
Evimizin en önemli ve vazgeçilmez parçaları olan beyaz eşyaları ile ünlenmiş whirlpool markamız sizin için en kaliteli ürünler ve en kaliteli hizmet  vermek için çalışıyor. Her evde bulunan beyaz eşyalardan bir olan buzdolabınız bozulduğunda ya da arızalandığında  en pratik şekilde işinizi halletmek için markamız hazırdır.  Whirpool markası olarak her zaman..
157 kez okundu
Devam
Bosch Beyaz Eşya Servisi
Bosch Beyaz Eşya Servisi
Son sistem buzdolapları görsellik açısından oldukça şık durmaktadır. Bu nedenle ürünler sürekli bozulabilir. Ürünlerinde verimli çalışmaması adına teknik servis isteyebiliriz. Sizler buzdolabı servisi hizmetleri alarak görselliği bile zarar gören ürünlerinizi kısa sürede tamir ettirebilirsiniz. Firmamız Bosch buzdolabı servisi için özel bir ekiple destek olur. Klima ..
313 kez okundu
Devam
Regal Beyaz Eşya Servisi
Regal Beyaz Eşya Servisi
Teknolojik gelişmelere bağlı olarak sürekli yenilenen bir çağ vardır. Özellikle buzdolapları ve çamaşır makinelerinde her zaman yenilenen teknoloji kullanılır. Buna paralel olarak sizler beyaz eşya ve Regal buzdolabı servisi servis desteğini almak için firmamızla irtibata geçiniz. Firmamızda buzdolabı ve çamaşır makinelerine özel olarak çalışan kadromuz ürünlerden verim..
113 kez okundu
Devam
Vestel Beyaz Eşya Servisi
Vestel Beyaz Eşya Servisi
Evinizde kullandığınız Vestel markalı buzdolaplarınıza biz bakıyoruz. Satın aldığınız ürünlerin montaj ve kurulum hizmetleri Vestel buzdolabı servisi firmamız tarafından verilmektedir. Yaşam standartlarımız için buzdolabı olmazsa olmaz bir ihtiyaçtır. Tüm gıdalarımızı korumak ve taze bir şekilde koruyabilmek için çok önemlidir. Bu tür önemli ürünlerin problem çıkarması is..
126 kez okundu
Devam

Net Servis Merkezi Olarak İstanbul - Tekirdağ- Sakarya Tüm Bölgelerine 7 gün 24 Saat Mobil Acil Klima ve Beyaz Eşya - Kombi Servisi Hizmetimiz vardır.  7/24 Mobil Acil Klima Servis Numaramız: 0541 344 44 75
 Kredi Kartı Geçerlidir.

TANITIM VİDEOSU

ETİKET BULUTU