0850 532 54 54     0541 344 44 75
info@netkombiklima.com.tr     Talep Formu
Siemens Beyaz Eşya Servisi
Siemens Beyaz Eşya Servisi
Bir yaşam alanı için gerekli olan ihtiyaçlardan biri gıdadır. Gıdaların taze ve sağlıklı bir şekilde saklanabilmesi içinde bozdolabı şarttır. Bu anlamda evinizde var olan Siemens markalı buzdolapları için firmamızı arayabilir ve Siemens buzdolabı servisi hizmetlerini alabilirsiniz. Bu hizmetlerimizde temel ilkemiz siz değerli müşterilermiz olacaktır. Her zaman için sizler..
133 kez okundu
Devam
İstanbul Klima Servisleri
İstanbul Klima Servisleri
İstanbul Klima Servisleri Klimalar iş yerlerinde ve evlerde kullanılan farklı marka ve modellerde üretilen cihazlardır. Her evde ve iş yerinde yaygın şekilde kullanılan bu cihazlar serinleme ve ısınma gibi işlevleri ile insanların dört mevsim ihtiyacına yanıt vermektedir. Klima kullanımının çok fazla rağbet görmesi bu cihazların temiz bir kullanım sunmasından kaynaklanm..
77 kez okundu
Devam
Görsel Hazırlanıyor
İstanbul Kombi Servisi
Kombi Servisi Evlerde ve işyerlerinde kullanımı oldukça yaygın hale gelen kombiler son derece işlevsel ürünlerdir. Bu ürünlerin arıza vermeden belli çalışma ömürleri vardır. Bazen bu ömürleri dolduktan sonra bazen de kullanıcı hatasına bağlı olarak arıza verebilirler. Arıza vermeyenler kombiler ise performansı daha düşük çalışırlar. Böyle durumlarda yeni bir kombi satın..
69 kez okundu
Devam
Klima Yer Değiştirme Ücreti
Klima Yer Değiştirme Ücreti
Klima Yer Değiştirme Ücreti  Yaşam standardımızı artıracak özelliklere sahip klimalar son derece fonksiyonel birçok özellikle kullanıma sunuluyor. Seçimlerinizi yaparken siz de daha konforlu ve rahat bir yaşam sürebilirsiniz. Günümüzde birçok alternatif ile kullanıma sunulan klimaların kurulumu ya da yer değişimi konusunda destek almak isterseniz, firmamızı tercih ..
107 kez okundu
Devam
Klima Montaj Fiyatları
Klima Montaj Fiyatları
Klima Montaj Fiyatları Klimaların montajını yapmak bazı teknik bilgileri gerektirir. Bu nedenle klima satın alan ya da mevcut klimasını bir yerden başka bir yere taşıyan kişiler klima montaj fiyatları hakkında araştırma yaparlar. Bu araştırma sonucunda hizmet alımına giderler. Her marka klimanın farklı bağlantıları ve düzeneği olabilir. Bu nedenle i..
80 kez okundu
Devam

Net Servis Merkezi Olarak İstanbul - Tekirdağ- Sakarya Tüm Bölgelerine 7 gün 24 Saat Mobil Acil Klima ve Beyaz Eşya - Kombi Servisi Hizmetimiz vardır.  7/24 Mobil Acil Klima Servis Numaramız: 0541 344 44 75
 Kredi Kartı Geçerlidir.

TANITIM VİDEOSU

ETİKET BULUTU