0850 532 54 54     0541 344 44 75
info@netkombiklima.com.tr     Talep Formu
Hotpoint Beyaz Eşya Servisi
Hotpoint Beyaz Eşya Servisi
Beyaz eşya servis hizmetleri veren pek çok firma vardır. Bu firmaların barındırması gereken temel özellikleri vardır. Bu özelliklerin başında uzmanlık, deneyim, tecrübe ve hız gelmektedir. Bizde Hotpoint buzdolabı servisi olarak tüm bu özellikleri bünyemizde barındırıyoruz. Buzdolabı gibi beyaz eşyaların ne kadar önemli olduğunu çok iyi biliyoruz. Her firma bu hizmetler..
63 kez okundu
Devam
Görsel Hazırlanıyor
Kombi Arıza
Kombi Arıza Kombiler evlerin ve iş yerlerinin en fazla kullanılan cihazlarından biridir. Hem farklı modellerde hem de markalarda üretilen bu cihazlar son derece yüksek bir yaşam standardı sunmaktadır. Kombilerde ortaya çıkan sorunlar her ne kadar insanların canını sıksa da bu süreçte en çok üzerinde durulan konu genelde bu ürünlerin yaşamı kolaylaştırmasıdır. Kombi arız..
87 kez okundu
Devam
Klima Montaj Demontaj
Klima Montaj Demontaj
Klima Montaj Demontaj Klimalar gündelik hayat içerisinde kullanılan teknolojik ürünler içerisinde yer alır. Soğutma ve ısıtma sistemleri sayesinde konforu elde edebilirsiniz. Klimalarınızdan tam bir verim almak istiyorsanız bakımlarına gereken özeni göstermeniz gerekir. İşyerleri ve evlerde kullanılan klimalar farklı seçenek ve özelliklerle size sunulur. Bulunduğu..
85 kez okundu
Devam
İstanbul Klimacı
İstanbul Klimacı
İstanbul Klimacı Günümüzde cihaz türevleri çoğaltılan ve tam kapsamlı olarak kullanılabilir iyeliklileri gözetilen elektronik yaptırımlar hayatın odak noktası olmaktadır. Bu çerçevede çalışabilir öncelikleri ve performans kuvvetlerine bağlı olarak geliştirilen klimalar, ortak yaşam alanlarında mevsimler ayırt edilmeksizin kullanılmaktadır. Bunun gibi çeşitli fonksiyonel artı..
101 kez okundu
Devam
Görsel Hazırlanıyor
Kombi Servisleri
Kombi Servisleri Evlerde ve iş yerlerinde önemli bir destekçi olan kombiler son derece kullanışlı cihazlardır. Yılın her gününde, günün her saatinde insanlara ısınma ve sıcak su temini imkânı sunması bu cihazların işlevselliğinin en önemli kanıtıdır. Günümüzün yeni nesil ısınma araçları arasında yer alan kombiler farklı markalarda ve modellerde üretilmektedir. Ürünl..
111 kez okundu
Devam

Net Servis Merkezi Olarak İstanbul - Tekirdağ- Sakarya Tüm Bölgelerine 7 gün 24 Saat Mobil Acil Klima ve Beyaz Eşya - Kombi Servisi Hizmetimiz vardır.  7/24 Mobil Acil Klima Servis Numaramız: 0541 344 44 75
 Kredi Kartı Geçerlidir.

TANITIM VİDEOSU

ETİKET BULUTU