0850 532 54 54     0541 344 44 75
info@netkombiklima.com.tr     Talep Formu
Klima Montaj
Klima Montaj
Klima Montaj Mevsim şartlarına uygun şekilde ayarlanabilen klimalar sıcak havalarda serinlemeye yardımcı olurken soğuk havalarda ise ortam sıcaklığını ısıtarak bizlere önemli ölçüde yararlı cihazlardandır. Bu çerçevede günümüzde farklı marka ve modellere sahip şekilde tasarlanan klimalar her bütçeye uygun fiyat seçenekleri ile satışa sunulmaktadır. Sizde seçim yaparken ..
129 kez okundu
Devam
Görsel Hazırlanıyor
Kombi Servisi
Kombi Servisi Evlerde kullanımı ile çok büyük kolaylık ve rahatlık sağlayan kombiler yaz kış sıcak su ulaşımı sağlamakta ve kış aylarında tek bir tuşla evin her tarafının ısınmasını gerçekleştirmektedir. Kombilerin sağlıklı bir şekilde kullanılması bakımından düzenli aralıklarla bakımının yapılması gerekiyor. Kombi servisi hizmeti vermekte olan firmamız bu ala..
124 kez okundu
Devam
Görsel Hazırlanıyor
Kombi Tamir
Kombi Tamir İnsan hayatının hüküm sürdüğü her yerde kullanılması büyük avantajlar ortaya çıkaran cihazlar vardır. Dünyanın her yerinde işlevselliği ve gerekliliği kanıtlanmış olan cihazlardan birisi de kombilerdir. İşlevlerine bakıldığında insan hayatının hemen her yerinde bu ürünlerin özelliklerinden faydalanıldığı görülebilir. Kombiler sahip oldukları özellikleri saye..
121 kez okundu
Devam
Görsel Hazırlanıyor
Kombici
Kombici Kombiler insan hayatını en çok kolaylaştıran cihazlar arasındadır. Bu cihazların sıcak su desteğini yılın her gününde sağlaması, kış aylarında ısınmada hem temiz hem de kolay ısınma imkânı sunması insanlar açısından son derece önemlidir. Her mekâna kurulabilen ve insanların hayat kalitesini yükselten kombiler zaman zaman arıza verebiliyor ve performansında bir d..
95 kez okundu
Devam
Samsung Beyaz Eşya Servisi
Samsung Beyaz Eşya Servisi
Beyaz eşya servislerinde kalite ve hız olması gereken temel özelliklerin en başında gelmektedir. Bizde firma olan bu konulara özen gösteriyor ve olabildiğince hassas davranıyoruz. İhtiyacınız olan Samsung buzdolabı  bulaşık kurutma servisi için bizi arayabilirsiniz. Tüm gıdaların saklanabildiği ve uzun süre taze bir şekilde muhafaza edilebildiği bir cihazdır. Bir g..
310 kez okundu
Devam

Net Servis Merkezi Olarak İstanbul - Tekirdağ- Sakarya Tüm Bölgelerine 7 gün 24 Saat Mobil Acil Klima ve Beyaz Eşya - Kombi Servisi Hizmetimiz vardır.  7/24 Mobil Acil Klima Servis Numaramız: 0541 344 44 75
 Kredi Kartı Geçerlidir.

TANITIM VİDEOSU

ETİKET BULUTU