0850 532 54 54     0541 344 44 75
info@netkombiklima.com.tr     Talep Formu
Klima Bakım
Klima Bakım
Klima bakım hizmetinin her sene düzenli olarak alınması, klimalardan daha yüksek performans elde edilmesini sağlar. Ayrıca bakımı ihmal edilmeyen klimalar daha uzun ömürlü olur. Bir klimanın bakımı ihmal edildiğinde istenen kadar etkili bir performans sergileyememesi mümkün olmaz. Ayrıca klimanın arıza verme ihtimali de artar. Bu sebeplerden dolayı klima Tem..
111 kez okundu
Devam
VRF Klima Servisi
VRF Klima Servisi
VRF Klima Servisi   VRF klima değişken soğutucu akışkan debisi anlamına gelmektedir.Bir dış ünitemizin birden fazla iç ünitemizin kontrol edilebildiği klima sistemlerimizdir. VRF klima sistemleri geçtiğimiz yüzyılın sonlarında Japonya’da Başlayıp tüm dünyaya yayılan bir teknoloji ürünüdür. VRF sisteminin dilimizdeki karşılığı değişken gaz debili sistemdir ..
87 kez okundu
Devam
Klima Servisi
Klima Servisi
Klima Servisi Teknolojinin gelişimi insanoğlunun ihtiyaçlar silsilesini de değiştirmektedir. Belki bundan 20 yıl önce ihtiyaçlarımız arasında olmayan klima bugün evimizin vazgeçilmezleri arasına giriyor. Bunda klimanın hem soğutma hem de ısıtma işlevini bir arada yapıyor olmasıdır. Kullanımı pratik olan klimaların hayatımıza girmesiyle birlikte olası arıza meydana geldi..
112 kez okundu
Devam
Su Kaçağı Arıza Giderme
Su Kaçağı Arıza Giderme
Su Kaçağı Arıza Giderme Kombi arızalarının ortaya çıkmaması için belirli aralıklarla bakımların yaptırılması gerekmektedir. Bu noktada en iyi imkanları her daim sunan şirketimiz üzerinden hemen kombi bakımı başvuruları yapabilirsiniz. Uygun fiyatlarla her zaman düzenli bir şekilde kombilerinizin markası ve modeli ne olursa olsun bakımlarını yerine getirmekteyiz. Bu işle..
88 kez okundu
Devam
Sıva Altı Klima Tesisatı
Sıva Altı Klima Tesisatı
Sıva Altı Klima Tesisatı Hali hazırda günümüzde yaz ve kış aylarında kullanılabilecek klimalar çeşitli avantajları da beraberinde getirmektedir. Hemen her oda ve mekân için uygun boyutlarda klima seçenekleri vardır. Bununla birlikte klimaların çok daha estetik bir görünüme sahip olması da sıva altı klima tesisatı yapılarak elde edilebilir. Alanında deneyimli ustalar tar..
325 kez okundu
Devam

Net Servis Merkezi Olarak İstanbul - Tekirdağ- Sakarya Tüm Bölgelerine 7 gün 24 Saat Mobil Acil Klima ve Beyaz Eşya - Kombi Servisi Hizmetimiz vardır.  7/24 Mobil Acil Klima Servis Numaramız: 0541 344 44 75
 Kredi Kartı Geçerlidir.

TANITIM VİDEOSU

ETİKET BULUTU