0850 532 54 54     0541 344 44 75
info@netkombiklima.com.tr     Talep Formu

Su Kaçağı Arıza Giderme

119 kez okundu

Su Kaçağı Arıza Giderme

Kombi arızalarının ortaya çıkmaması için belirli aralıklarla bakımların yaptırılması gerekmektedir. Bu noktada en iyi imkanları her daim sunan şirketimiz üzerinden hemen kombi bakımı başvuruları yapabilirsiniz. Uygun fiyatlarla her zaman düzenli bir şekilde kombilerinizin markası ve modeli ne olursa olsun bakımlarını yerine getirmekteyiz. Bu işlemlerde su sızdırma sorunları öne çıkarken su kaçağı tespitide yapılmaktadır. Özellikle çok daha uzun seneler kullanılan kombilerin büyük bölümünde su kaçağı görülebilmektedir. Peki, su kaçağı bulma nasıl gerçekleşir? 

 

Su Kaçağı Süreçleri Nasıl İşler?

Su kaçağı sorunlarına sahip kombilerle yaşamak mecburiyet değildir. Çoğunlukla insanlar su kaçağı olmasına karşın su vanası yoluyla takviyeler yapmaktadır. Ancak gerek performans kaydının ortaya çıkması gerek zahmetli olması su kaçağı sorunlarının kesin olarak ortadan kaldırılması söz konusu kılar. Uzman kadromuzla birlikte dakikalar içinde kombinizde görülen su kaçaklarını tespit ederek sonlandırılmasını sağlamaktayız. Bizlere güvenerek iletişime geçmeniz yapmanız gereken tek şey olacaktır. Bununla birlikte su kaçağı bulma konusunda bir hayli tecrübeye sahip ekiplerimiz geri kalanı kolaylıkla halledecektir. Bu süreçte herhangi bir zahmete girmeyeceğinizi de garanti etmekteyiz.

 

Hızlı Su Kaçağı Tamiri

Düzenli olarak bakımları yaptırılan kombilerde ise su kaçağı tespitleri çok daha erken görülmektedir. Bu sayede hemen problemin ortadan kaldırılmasını sağlamaktayız. Sizlerde yılda birkaç kez yapılan kombi bakımları için firmamızla irtibata geçerek çok daha detaylı bilgiler alabilirsiniz. Güçlü teknik imkanlarımızla birlikte su kaçağı cihazı vesilesiyle kontrolleri yapmaya hemen başlayabilirsiniz. Bununla birlikte fan ya da üç yollu vana kaynaklı yüksek ses problemlerinin olması da ihtimal dahilindedir. Bu tip arızaların tamamında da sizlere yardımcı olabilmekteyiz.

Müşteri merkezli bir anlayışa sahip olan kurumsal firmamızda kombilerin çalışmaması hallerinde de acil kombi servisi hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Su kaçağı sorunlarının bir kez daha görülmesi söz konusu olmayacağı gibi parça değişimlerinde de firmamız tüm olanakları geniş yelpazede sağlayabilmektedir. Kaliteli parçaların kullanımı da kombilerde herhangi bir arızaya sebebiyet vermeyecektir. Bununla birlikte su sızdırma sorunlarıyla birlikte sıcak su gelmeme problemi de bağlantılı olarak çok sık görülmektedir. Ekiplerimiz kombi kaynaklı tüm su sorunlarını çözerek sizlerin daha iyi hizmet alabilmenizi sağlamaktadır.

 BİLGİLENDİRME

Net Servis Merkezi Olarak İstanbul - Tekirdağ- Sakarya Tüm Bölgelerine 7 gün 24 Saat Mobil Acil Klima ve Beyaz Eşya - Kombi Servisi Hizmetimiz vardır.  7/24 Mobil Acil Klima Servis Numaramız: 0541 344 44 75
 Kredi Kartı Geçerlidir.

TANITIM VİDEOSU

ETİKET BULUTU
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HİZMETLER