0850 532 54 54     0541 344 44 75
info@netkombiklima.com.tr     Talep Formu

VRF Klima Servisi

123 kez okundu

VRF Klima Servisi

 

VRF klima değişken soğutucu akışkan debisi anlamına gelmektedir.Bir dış ünitemizin birden fazla iç ünitemizin kontrol edilebildiği klima sistemlerimizdir. VRF klima sistemleri geçtiğimiz yüzyılın sonlarında Japonya’da Başlayıp tüm dünyaya yayılan bir teknoloji ürünüdür. VRF sisteminin dilimizdeki karşılığı değişken gaz debili sistemdir artık tüm Türkiye ile beraber biz firmalarımızda da güvenle kullandığımız bir sistemdir. VRF klima sistemlerimiz binaların değişen kapasite ihtiyaçlarına yönelik olarak soğutkanın akışını kontrol etmektedir.

VRF Klima Sistemimiz bina dışında bulunan dış ünite ve bina içindeki yaşam alanlarını soğutmak veya ısıtmak amacı ile kullanılan iç ünitelerden oluşmaktadır.

VRF klima Sistemlerimizin, klasik split klimalardan ayrılan en belirgin özelliği; değişken gaz debisi sayesinde enerji tasarrufu ile birlikte çalışıp siz müşterilerimizin konforunu en yüksek seviyede tutmaktır. Çevreye maksimum özen ve saygı gösteren sistemimiz, enerji tasarrufuna odaklanmış, gelişmiş uygulama esnekliği sağlamaktadır. Çok katlı bir plazadan, bir tek villaya kadar yeni yapılan veya mevcut her türlü yapıda tam bağımsız kontrol imkânı sağlamaktayız.

 

VRF Klima Fiyatları

VRF Klima Sistemlerimiz, her projeye özel siz müşterilerimiz için hazırlanmaktadır.Sistemimizin uygulama tipi, uygulama yeri ve kullanıcı,müşteri ihtiyacı gibi değişkenler göz önünde bulundurularak en doğru ve verimli VRF seçeneğine sizlerle karar verilmektedir.
Yetkililerimiz tarafından projenize en uygun cihaz, ekonomik fiyat ve uygun ödeme koşullarını oluşturabilmemiz için yardımcı olmaktadır.VFR klima fiyatları; Duvar tipi,inverter duvar tipi,salon tipi,kaset tipi, multiinverter ve tavan tipi klima fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için bayimize uğrayabilir veya çağrı merkezlerimizi ulaşabilirsiniz.

 

VRF klima montajı en iyi fiyat garantisi aynı gün çözüm istiyorsanız bizleri tercih edebilirsiniz. VRF sistem klimalarımızın iç ve dış üniteleri ile VRF klima montaj sistemi altyapı tesisat uygulamalarının doğru yapılmaması hem zamanınıza hem bütçenize hem de sağlığınıza zarar verebilmektedir. VRF klimanızın hava akışına engel olmayacak, çevreye ve size zarar vermeyecek, performansını düşürmeyecek ve klimanızdan %100 verim almanızı sağlayacak VRF klima montajı hizmetimiz sayesinde bu durum artık sorun olmaktan çıkıyor.VFR klima bakımve Montaj için bizler müşteri odaklı çalışmalarımız ve son derece deneyimli usta elemanlarımızla hizmet vermekteyiz


VFR klima montajıile doğru yere kurulumu için klima uzmanları ile gerekli kurulum hizmetini gösterenVRF klima montajekibimiz, bulunduğunuz mekân için en ideal çözümleri sizlere sunuyor. Teknisyenlerimiz evlerinize ve iş yerlerinize ziyaretlerde bulunarakmekanın özelliklerine göre montaj yerini belirliyor. Güvenilir ve hızlı montajla VRF klima sistemlerinde evlerinize ve iş yerlerinize özel çözümler sunuluyor.

 

VRF klima bakımışu şekilde yapılmaktadır;

 

1-Cihazınızın dış temizliği yapılır.

2-Cihazınızın ısı değişimini sağlayan serpantini temizlenir.

3-Cihaz içerisinde gaz kaçağı kontrolü yapılır.

4-Cihazınızın iç temizliği yapılır.

5- Elektrik iletimi bağlantıları kontrolü yapılır.

6- İletişim kabloların bağlantı kontrolü yapılır.

7- Fanların elektrik iletimini yapan bağlantıların kontrolü yapılır.

8- Fanların mekanik kontrolü yapılır.

9- Kompresörlerin elektrik bağlantılarının kontrolü yapılır.

10-Elektronik kartların soket bağlantılarının kontrolü yapılır.

11- Solenoid vanalarının elektrik bağlantılarının kontrolü yapılır.

12-Genleşme vanalarının elektrik bağlantılarının kontrolü yapılır.

13- Emniyet elemanlarının fonksiyon kontrolü yapılır.

14- Sensörlerin fonksiyonlarının kontrolü yapılır.

 

VFR Klima Tamiri

 

Klima VRF klima tamiri problemleri söz verilen zamandan daha önce halledilerek sağlıklı daha sağlam bir klima sistemlerinin oluşturulmasına VRF klima tamiri ile gerekli destek sunulmaya devam etmekteyiz. Klima sorunlarında arızalar nedenleri araştırılarak VRF Klima Tamiri tarafından en ideal şekilde çözmekteyiz. VRF klima tamiriile klimalar istenilen performansa VRF Servislerimize kavuşturulmaktadır. Böylece klima kullanıcıları istenilen performansa ulaşan klimalarla daha rahat ortamlara sahip olmuş olacaklardır. BİLGİLENDİRME

Net Servis Merkezi Olarak İstanbul - Tekirdağ- Sakarya Tüm Bölgelerine 7 gün 24 Saat Mobil Acil Klima ve Beyaz Eşya - Kombi Servisi Hizmetimiz vardır.  7/24 Mobil Acil Klima Servis Numaramız: 0541 344 44 75
 Kredi Kartı Geçerlidir.

TANITIM VİDEOSU

ETİKET BULUTU
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HİZMETLER